Hudební besídka očima lektorů

Hudební besídka očima lektorů
11. června 2018

Děti z hudebních kroužků předvedly, co umí. A takhle to komentují jejich vedoucí...

Na hudební besídce jsem si uvědomila, jak děti vyrostly nejen fyzicky, ale udělaly velký pokrok i po hudební stránce. A to samozřejmě potěší každého lektora. Všímala jsem si i obrovské podpory rodiny - rodičů, sourozenců, prarodičů,... Ta přispívá k rozvoji našich malých hudebníků. Moc se mi líbilo vystoupení kroužku Liška Bystrouška I a II - Popcorn. Děti to bavilo a na jevišti předvedly efektní skladbu.

Eva Liškutinová

 

Až se dostanu do nebe, doufám, že tam bude taková kalba každý den!

Jimi

 

Na besídce vznikají zajímavá propojení muzikantů napříč hudebním oddělením, ze tříd různých lektorů. Výborná byla vystoupení hudebních nauk, čtyřručních klavírů, kytarového seskupení i skupiny bubeníků. Hudební besídka dává příležitost každému z řad hudebníků ukázat rodičům, přátelům, známým, na čem muzikant v uplynulém roce pracoval, a získat veřejné ocenění (potleskem, pochvalou, povzbuzením) za odvedenou práci.

Petra Kuželová

 

Mám radost z kytaristů, protože se jim vystoupení moc povedla. Děti z Muzikohraní 2 to s Bučkem rozbalily na celém pódiu. Závěrečná společná píseň byla bouřlivá a skvělá, protože se zapojily všechny generace.

Eva Kyjovská

 

Největším překvapením letošní besídky pro mě byla společná vystoupení – čtyřruční hra na klavír a kytarové kvarteto, čísla byla efektní a výborně secvičená.

Lída Šikulová

 

Mám ráda tu atmosféru, kdy se děcka chystají na vystoupení - jak se navzájem podporují, dodávají si odvahu a drží si palce.

Klára Báčová

 

Oceňuji všechny účinkující za to, že přemohli trému a ukázali nám, kam se za půl roku ve hře na nástroj posunuli. A velký obdiv mají děti z Lišky Bystroušky I. a II., protože zvládli nacvičit na boomwhackery Popcorn.

Olga Ekslerová

Závěrečná hudební besídka 2018

Související galerie

Středisko mládeže          Farnost

Facebook střediska mládežeFacebook farnosti Brno-Žabovřesky

             ORC        

Facebook střediska mládeže